توسط مدیرعامل بانک انصار صورت گرفت:رونمايي از مرکز مانيتورينگ يکپارچه سرويس هاي بانکي وامداد مشتريان-کد خبر:991119

توسط مدیرعامل بانک انصار صورت گرفت:

رونمايي از مرکز مانيتورينگ يکپارچه سرويس هاي بانکي وامداد مشتريان

آيين رونمايي از مرکز مانيتورينگ يکپارچه سرويس هاي بانکي وامداد مشتريان بانک انصار با حضور مهدي رضايي مديرعامل و محمدمهدي متولي سرپرست معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات در ساختمان نارنجستان شماره سه برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و تبليغات، در اين مراسم مهدي رضايي با تبريک ميلاد حضرت رسول اکرم صلوات الله عليه و آله وامام جعفر صادق عليه السلام، راه اندازي وايجاد اين مرکز را گامي مهم درعرصه فناوري اطلاعات بانک انصار دانست.

رضايي با قدرداني از سرپرست، مسئولين و کارشناسان معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات، تقويت اين بخش را راهبرد کليدي تشکيل بانک دانست و اظهار داشت: اين راهبرد موجب تمايز بانک انصار از ديگر بانک ها و مزيت رقابتي آن در ارايه خدمات نوين و روزآمده شده است.

وي با اشاره به توان بخش فناوري اطلاعات  به عنوان يک واحد درآمدزا و مزيت آفرين درشبکه بانکي کشور و انصار افزود: ضرورت پيشتازي، پرچم دار بودن، پيش بيني و ارايه خدمات منحصر به فرد و حتي جلوتر از نياز روز مشتريان؛  با بازسازي و تکميل مستمر اين بخش همراه  با ارتقاي و توانمند سازي سرمايه هاي انساني امکان پذير است.    

محمدمهدي متولي سرپرست معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات، نيز در اين آيين هدف از ايجاد اين مرکز را يکپارچه سازي مانيتورينگ خدمات نوين و الکترونيک بانک عنوان کرد و گفت: افزون بر گسترش نظارت بر ارايه خدمات و اتصال مرکز خدمات مشتريان به اين مرکز، کارشناسان بانک مي توانند در هرلحظه فعاليت‌هاي الکترونيک، تراکنش تمامي پايانه هاي الکترونيک نظير ATM وPOS را به صورت يکپارچه و دقيق مانيتور کرده و گزارش آن را به مديران ارشد ارايه دهند.

متولي ادامه داد:اين مرکز براي پشتيباني آنلاين تمامي واحدها و به ويژه بانکداري ديجيتال، مرکز داده و امنيت، صدور کارت وپشتيباني 24 ساعته آن و مانيتورينگ عابربانک ها راه اندازي شده است که باعث سهولت پاسخگويي و پيگيري درخواست هاي مشتريان، هماهنگي معاونت هاي بانک با معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات و پاسخگويي به مشتريان در ساعات غيراداري وافزايش سطح کيفيت ارايه سرويس ها، خواهد شد.

وي با بيان اينکه راه اندازي مرکز مانيتورينگ بانک انصار موجب صرفه جويي در هزينه و کاهش زمان پاسخگويي به مشتريان مي شود، تصريح کرد: کاهش هزينه هاي نگهداري سرويس هاي بانکي، رفع مشکلات فني در حداقل زمان، امکان ارتباط تلفني همزمان تعدادبيشتر از مشتريان در يک زمان و پيگيري مشکلات توسط 40 نفر کارشناس به صورت شيفتي از ديگر مزاياي اين مرکز است.

گفتني است مرکز امداد مشتريان و پايش حوادث  از ديگر بخش هاي حياتي اين مرکز است که نقش موثري در حفظ وصيانت از اعتبار بانک وافزايش رضايتمندي مشتريان دارد.

در اين مراسم مسئولين اداره هاي مرکز داده وامنيت، بانکداري ديجيتال، پرداخت هاي الکترونيک ، وجمعي از کارشناسان اين معاونت نيز حضور داشتند.

 

 
اداره کل روابط عمومي و تبليغات

چهارشنبه 14 آبان 1399 775 Wed 04 November 2020