نشان پرداخت (QRcode)

سرویس نشان پرداخت این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا تمام پرداخت‌های خود را به سادگی و سهولت انجام دهید. از پرداخت هزینه تاکسی تا پرداخت انواع قبوض و خریدهای منزل را با نشان پرداخت انجام دهید.

سرویس نشان‌پرداخت چیست؟

دیگر نیازی نیست برای پرداخت وجه کالا یا خدمات و حتی پرداخت پول به دوستان خود از کارت بانکی و یا پول نقد استفاده کنید. در این روش کافیست ­در گزینه «بارکد دو بعدی» نرم افزار آپان، کد تصویری را اسکن نموده و براحتی با استفاده از اطلاعات کارت بانکی یا کیف پول‌، پرداخت خود را انجام دهید. در این روش با اشترک‌گذاری لینک نشان‌ پرداخت خود از طریق پیامک یا نرم افزارهای ارتباطی دیگر نیز می‌توانید از دیگران پول دریافت کنید.

نشان پرداخت ویژه پذیرندگان

با استفاده از سرویس نشان پرداخت، خریدار پس از دریافت کالا یا خدمات مورد نظر خود می‌تواند به آسانی و با اسکن کد تصویری نشان پرداخت شما که بر روی استند یا برچسب و دستگاه‌های POS ارایه شده است، مبلغ مورد نظر را پرداخت کند.

نشان پرداخت ویژه کاربران

نشان پرداخت یک روش دریافت و پرداخت پول منحصربفرد است که در آن شما بدون نیاز به دستگاه کارتخوان، کارت بانکی و حتی پول نقد تراکنش خود را به آسان ترین و سریع ترین شکل ممکن انجام خواهید داد. در این روش شما می‌توانید پس از تحویل یا دریافت کالا یا خدمت مورد نظر خود، از صدها هزار پذیرنده مجهز به پایانه با استفاده از گزینه نشان پرداخت (بارکد دو بعدی) نرم افزار آپان، پرداخت خود را انجام دهد.